Opis inwestycji

21 Wrzesień 2015

najlepszy adres w Olsztynie

Osiedle Leśna  to unikalny projekt dedykowany poszukującym nie tylko wysokiego standardu i komfortu życia w bliskiej odległości od centrum, ale także możliwości zamieszkania w otoczeniu niezwykle bogatej oferty terenów zielonych. Zlokalizowane na terenie dawnych koszar, pomiędzy ulicami Artyleryjską a Leśną, w pobliżu jeziora Długiego i w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Miejskiego zdobyło zasłużoną renomę i prestiż.

Obecnie realizujemy ostatnie zadanie I etapu inwestycji.

 

lokalizacja, jakich nie ma gdzie indziej

Największym atutem osiedla jest jego położenie. Obrzeża centrum miasta z jednej strony, las i jezioro z drugiej, to możliwe tylko tu ! Spacer na olsztyńską starówkę czy do centrum miasta zajmie Ci niecałe 10 minut. Jeszcze mniej czasu potrzeba, aby dojść do kolejowego Dworca Zachodniego.

Ulica Artyleryjska z kolei umożliwia łatwy i szybki dojazd nie tylko do centrum miasta, ale też wszystkich tras wyjazdowych z Olsztyna.

 

standard ma znaczenie

To pierwsze osiedle klasy „premium” w Olsztynie. Przemyślana zabudowa i architektura oraz wysoka jakość użytych materiałów i wykończenie części wspólnych pozwoliły nam stworzyć osiedle o niekwestionowanej renomie i prestiżu.

Funkcjonalne mieszkania z dużymi tarasami na ostatnich kondygnacjach zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić niemal dowolną ich aranżację pod kątem realizacji Twoich marzeń .

Duże klatki schodowe z windami obsługującymi wszystkie kondygnacje, przestronne hole i korytarze, dobierane indywidualnie w każdym budynku drzwi wejściowe do mieszkań, stal nierdzewna, szkło i granit, a przede wszystkim robiąca duże wrażenie przestrzeń na całym osiedlu stanowią o jego klasie i jakości.

 

jeszcze wyższy poziom

realizowany obecnie II etap osiedla to jeszcze wyższy standard ! Wszystkie kondygnacje mają wysokość 2,8-3,0 m, a hybrydowa wentylacja, trzyszybowe okna i najnowsze rozwiązania teletechniczne to elementy gwarantujące najwyższą jakość życia dla mieszkańców.

Uwagę zwracają też bardzo duże balkony i loggie oraz ogródki dla mieszkań w parterach. Ostatnie dwie kondygnacje to absolutnie najwyższy standard. Na każdej znajdują się jedynie po dwa penthous’y o pow. 107 – 120 m2 i tarasami  do kilkudziesięciu (!) metrów,  z piękną panoramą na całą okolicę. 

Podwyższony poziom bezpieczeństwa gwarantuje Ci ogrodzenie i monitorowanie oraz dozorowanie osiedla.

 

tego można Ci pozazdrościć

Nawet we wnętrzu mieszkań na tym osiedlu czuć tętno i piękno otaczającej osiedle przyrody i przyległych terenów rekreacyjnych. Niezliczona ilość ścieżek dla amatorów joggingu i nordic walkingu , czy tras dla rowerzystów w Miejskim Lesie rozpoczynającym się tuż za oknami czy trasy wokół jeziora Długiego, to jedynie niewielka część atrakcji dla mieszkańców osiedla.

Niezapomniane wrażenia wywołują spacery do parku Podzamcze i na olsztyńską starówkę. A w odległości zaledwie 15 minut pieszo od osiedla znajduje się największy w Olsztynie akwen wodny jezioro Krzywe – wraz z całą swoją infrastrukturą: restauracje, przystanie żeglarskie i wypożyczalnie sprzętu wodnego, strzeżone plaże, boiska do siatkówki plażowej, a w zimie lodowisko i biegowe trasy narciarskie

 

dbamy o Twój komfort i satysfakcję każdego dnia

Aby zapewnić komfort życia i utrzymać założony wysoki standard całego osiedla sami zajmujemy się jego zarządzaniem. Dbamy o utrzymanie porządku na częściach wspólnych budynków i terenie osiedla oraz troszczymy o zieleń. Zajmujemy się dostawami wody i ciepła oraz obsługą techniczną i serwisem. Prowadzimy sprawy księgowe i finansowe wspólnot mieszkaniowych na osiedlu oraz ich obsługę prawną.

To wszystko robimy dla Ciebie.

 

- lepiej mieszkać lepiej -

 

budynek termin rozpoczęcia budowy termin przekazania lokalu termin podpisania aktu notarialnego
A 06.2019 30.05.2021 31.10.2021
B 06.2019 30.05.2021 31.10.2021

 

* podane terminy są terminami granicznymi

* istnieje mośliwość ich skrócenia - szczegóły  u naszych doradców